Партнёры

АВТОПРОФИ - издательский дом.

Реклама

 

Покупка автотранспорта

 • ЗАПЧАСТИ

  100 грн.
 • СКЛАДСКОЕ ОБ-Е, погрузчик складской

  10000 $
 • МИКРОАВТОБУСЫ, грузовой

  350 EURO
 • МИКРОАВТОБУСЫ, пассажирский
  Das Business die Karriere -
  Die Verkäufe der
  Autos, der Waren - Die
  Fachkräfte - IT,
  die
  3500 EURO
 • ГРУЗОВИКИ, платформа

  900 $

Продажа автотранспорта


 • АВТОСТЕКЛА

  29500 EURO
 • ГРУЗОВИКИ, дача

  133350 EURO

ТРАНСБИРЖА

АВТОТРАНСПОРТ

ТРУДОУСТРОЙСТВО

Статьи и обзоры

ГлавнаяСтатьиТурецький гамбіт

Турецький гамбіт

міністром транспорту та комунікацій Турецької Республіки Біналі ЇлдиримТранспортні відомства України і Туреччини порозумілися. Такий висновок можна зробити після зустрічі міністра транспорту та зв'язку України Віктора Бондаря з міністром транспорту та комунікацій Турецької Республіки Біналі Їлдиримом. Співрозмовники обговорили актуальні питання співробітництва в галузі транспорту та телекомунікацій між обома країнами, у тому числі й перспективні.

У ході переговорів сторони відзначили, що Україна та Туреччина завдяки спільним зусиллям подолали низку дискримінаційних обмежень щодо розподілу дозволів для міжнародних автоперевізників у рамках роботи Європейської комісії міністрів транспорту (ЄКМТ). Міністри погодилися, що це не єдиний приклад плідної співпраці очолюваних ними відомств.

В. Бондар відзначив, що турецькі бізнесмени на сьогодні є одними з найактивніших учасників та інвесторів на українському ринку транспортних послуг і телекомунікацій. Компанії з цієї країни брали участь у будівництві автомобільної дороги Київ—Одеса; турецькою компанією ведеться будівництво нового залізнично-автомобільного мостового переходу в столиці; мобільний оператор зв'язку "Life" також з'явився завдяки турецькому капіталу. Активну участь турецькі компанії беруть і в розвитку автомобільних перевезень в Україні — як пасажирських, так і вантажних.

В. Бондар висловив побажання, щоб так само активно могли працювати на турецькому ринку й українські компанії. Зокрема, гостям було запропоновано взяти до уваги великий досвід українських компаній щодо розбудови залізничної мережі.

"Українська сторона готова брати участь у тендерах, які оголошуватимуться в Туреччині, і ми сподіваємося на подальшу плідну співпрацю", — наголосив міністр транспорту та зв'язку України.

Він також озвучив низку проектів, які потребують спільних зусиль для їх втілення. Зокрема, Україна зацікавлена спільно з Туреччиною розвивати вантажні перевезення контрейлерним поїздом "Вікінг", що зараз сполучає Ільїчевськ з Клайпедою. Окрім цього, було запропоновано поновити комбіновані залізнично-поромні перевезення, щоб наповнити реальними вантажопотоками транспортний коридор, який прямує з Туреччини через Україну в Європу. Також спільно з Туреччиною наша країна готова розвивати судноплавство на Дунаї.

Міністр транспорту та комунікацій Турецької Республіки теж висловив велику зацікавленість у співпраці за усіма названими українською стороною напрямками. "За останні кілька років товарообіг між нашими країнами зріс вдвічі, тому ми розглядаємо транспорт як інструмент для того, аби зробити економічні стосунки між нашими країнами ще більш тісними", — наголосив він.

Автор: Жанна Торчинская, autoprofi.ua

Дата публикации: 10.04.2006
Вернуться в Статьи
Поддержим "Богдан"! Новости - перевозки. Новые дорожные правила в Европе
Нормативно-правовая база | Органы власти | Для тех, кто в дороге | Отраслевые компании | Выставки | Автоновости |Статьи, Тест-драйв
Стиль, оформление, дизайн и содержание портала являются объектом авторского права и охраняются законами Украины. Перепечатка материалов и иное их использование допускаются при согласовании с администрацией проекта и размещении активной ссылки на портал. Нарушение этих условий влечет за собой уголовную и административную ответственность.
Торговая марка АВТОПРОФИ зарегистрирована Агентством "Украинские торговые марки", Свидетпльство № 144698.