Партнёры

АВТОПРОФИ - издательский дом.

Реклама

 

Покупка автотранспорта

 • Самосвал

  10000 $
 • ЗАПЧАСТИ

  100 грн.
 • СКЛАДСКОЕ ОБ-Е, погрузчик складской

  10000 $
 • МИКРОАВТОБУСЫ, грузовой

  350 EURO
 • МИКРОАВТОБУСЫ, пассажирский
  Das Business die Karriere -
  Die Verkäufe der
  Autos, der Waren - Die
  Fachkräfte - IT,
  die
  3500 EURO

Продажа автотранспорта


 • АВТОСТЕКЛА

  29500 EURO
 • ГРУЗОВИКИ, дача

  133350 EURO

ТРАНСБИРЖА

АВТОТРАНСПОРТ

ТРУДОУСТРОЙСТВО

Статьи и обзоры

ГлавнаяСтатьиПольські обмеження

Польські обмеження

Держмитслужба України (лист від 20.03.2006 р. № 09/298-ЕП) повідомила, що згідно з діючим законодавством Республіки Польща, а також враховуючи структурні особливості контролюючих служб інфраструктури пункту пропуску "Хребенне" (РП), обмежені наступні види перевезень.

 1. Обмеження стосовно габаритів транспортних засобів. До введення в експлуатацію нового терміналу офіційно заборонено рух негабаритних транспортних засобів.
 2. Структурні обмеження. В пункті пропуску "Хребенне" працівники служб фітосанітарного та ветеринарного контролю не працюють. Тому тут нема можливості проводити контроль за ввезенням тварин, товарів тваринного походження, рослин та продуктів рослинного походження. Зокрема тих, в яких можуть міститися шкідливі мікроорганізми (сирі дошки та інші вироби з необроблених дерев). Однак рослинні продукти, що підлягали термічній або хімічній обробці, ввозити через автоперехід "Хребенне" дозволяється.
 3. Нетарифні обмеження. Сюди відносяться товари, які можуть інтерпретуватися наступним чином: відходи — перевезення таких товарів через пункт пропуску "Хребенне" неможливе навіть за наявності відповідних дозволів; товари, які можуть містити асбест (у випадку переміщення потрібно надати свідоцтво про якість з підтвердженням про відсутність асбесту у виробі). Якщо продукт містить асбест, ввозити його на митну територію Євросоюзу забороняється; товари, які руйнують озоновий шар Землі (вимагається свідоцтво про якість з підтвердженням про відсутність фреону або наявність допустимої концентрації згідно з нормами ЄС). У разі наявності зазначених складових частин у товарі ввозити його забороняється.
 4. Товари в торговій кількості (товарні партії) без документів, які дають можливість письмово декларувати їх митному органу.
 5. Товари, щодо яких вимагається подання свідоцтв та сертифікатів у випадках, коли термін дії передбачених законодавством дозволів вже закінчився або закінчується під час перетину кордону.

Держмитслужба також інформує, що пропускна спроможність пункту пропуску "Рава-Руська—Хребенне" найближчим часом буде обмежена (але автоперехід не закриють) у зв'язку з початком будівельних робіт.

Дата публикации: 11.03.2002
Вернуться в Статьи
Аварійний комісар Гуманітарні автомобілі
Нормативно-правовая база | Органы власти | Для тех, кто в дороге | Отраслевые компании | Выставки | Автоновости |Статьи, Тест-драйв
Стиль, оформление, дизайн и содержание портала являются объектом авторского права и охраняются законами Украины. Перепечатка материалов и иное их использование допускаются при согласовании с администрацией проекта и размещении активной ссылки на портал. Нарушение этих условий влечет за собой уголовную и административную ответственность.
Торговая марка АВТОПРОФИ зарегистрирована Агентством "Украинские торговые марки", Свидетпльство № 144698.