Партнёры

АВТОПРОФИ - издательский дом.

Реклама

 

Покупка автотранспорта

 • Самосвал

  10000 $
 • ЗАПЧАСТИ

  100 грн.
 • СКЛАДСКОЕ ОБ-Е, погрузчик складской

  10000 $
 • МИКРОАВТОБУСЫ, грузовой

  350 EURO
 • МИКРОАВТОБУСЫ, пассажирский
  Das Business die Karriere -
  Die Verkäufe der
  Autos, der Waren - Die
  Fachkräfte - IT,
  die
  3500 EURO

Продажа автотранспорта


 • АВТОСТЕКЛА

  29500 EURO
 • ГРУЗОВИКИ, дача

  133350 EURO

ТРАНСБИРЖА

АВТОТРАНСПОРТ

ТРУДОУСТРОЙСТВО

ГлавнаяНовостивсе новости
 

Оперативна інформація про стан проїзду на дорогах загального користування та гірських перевалах

2009-01-14 15:00

Проїзд автомобільного транспорту на дорогах загального користування України, включаючи гірські перевали, забезпечено.

Погодні умови (за даними гідрометцентру)

Протягом доби температура повітря в Україні коливалась від +1ºС (АР Крим та Львівська область) до – 15ºС (Луганська, Дніпропетровська області). На території Дніпропетровської області місцями опади у вигляді невеликого снігу. На іншій території України без опадів. Проїзд забезпечений.

На перевальних ділянках доріг без опадів, тільки на перевалі Ангарський ( АР Крим) – невеликий сніг. Температура повітря становила -6 ºС -20ºС (Карпати), - 18ºС (АР Крим). Проїзд забезпечений.

На автомобільній дорозі М-05 Київ – Одеса - без опадів. Температура повітря від - 7ºС до -9ºС. Проїзд забезпечений.
Покриття на автомобільних дорогах державного значення – сухе, тільки в Луганській області - місцями засніжене. На автодорогах місцевого значення у західних, східних, та північних областях місцями засніжене; у Донецькій області – місцями накат. Проїзд забезпечений.

13.01.2009 р. на зимовому утриманні було задіяно 274 механізми 628 робітники. В режимі чергування знаходилось 2012 механізм та 2955 робітників.

Завдяки злагодженій роботі дорожніх служб під час зимових свят у роботі дорожньої галузі не сталось жодного порушення. Незважаючи на складні погодні умови, під час новорічних та різдвяних свят у роботі дорожніх служб не сталося жодного порушення чи серйозного збою.

Для забезпечення проїзду автошляхами на зимовому утриманні було задіяно 746 одиниць снігорозчищувальної техніки (бульдозери, авторейдери та піскорозкидувачі) та майже 1 тис. 400 робітників, у режимі чергування перебувало ще понад 1,5 тис. механізмів та 2 тис. 371 робітник.

На даний час проїзд автомобільного транспорту по дорогам загального користування України, включаючи гірські перевали, забезпечено.


Автор: УКРАВТОДОР Версия для печати

«« Вернуться в Новости »»
Затверджено проект капітального ремонту автодороги Київ – Чоп Кабмін затвердив техніко-економічне обґрунтування ремонтно-будівельних робіт на трасі Київ–Ковель–Ягодин
Нормативно-правовая база | Органы власти | Для тех, кто в дороге | Отраслевые компании | Выставки | Автоновости |Статьи, Тест-драйв
Стиль, оформление, дизайн и содержание портала являются объектом авторского права и охраняются законами Украины. Перепечатка материалов и иное их использование допускаются при согласовании с администрацией проекта и размещении активной ссылки на портал. Нарушение этих условий влечет за собой уголовную и административную ответственность.
Торговая марка АВТОПРОФИ зарегистрирована Агентством "Украинские торговые марки", Свидетпльство № 144698.