Партнёры

АВТОПРОФИ - издательский дом.

Реклама

 

Покупка автотранспорта

 • Самосвал

  10000 $
 • ЗАПЧАСТИ

  100 грн.
 • СКЛАДСКОЕ ОБ-Е, погрузчик складской

  10000 $
 • МИКРОАВТОБУСЫ, грузовой

  350 EURO
 • МИКРОАВТОБУСЫ, пассажирский
  Das Business die Karriere -
  Die Verkäufe der
  Autos, der Waren - Die
  Fachkräfte - IT,
  die
  3500 EURO

Продажа автотранспорта


 • АВТОСТЕКЛА

  29500 EURO
 • ГРУЗОВИКИ, дача

  133350 EURO

ТРАНСБИРЖА

АВТОТРАНСПОРТ

ТРУДОУСТРОЙСТВО

ГлавнаяНовостивсе новости
 

Поштова служба в Норвегії обирає Scania

2009-03-26 13:40

Компанія Scania і поштова служба Норвегії підписали угоду, в рамках якої Scania поставлятиме всі вантажівки повною масою більше 15 тонн впродовж 3 років з можливістю пролонгації угоди ще на один рік. Договір також передбачає  контракт на сервісне обслуговування. Поставки становитимуть близько 200 вантажівок на рік.
Угода є однією з найбільших для Скандинавських країн. Для компанії «Norsk Scania AS», яка є імпортером Scania в Норвегії,  200 вантажівок становлять більше 10 відсотків від річного об’єму поставок.
«Контракт з поштовою службою Норвегії є дуже престижним замовленням для Scania  не тільки в Норвегії, а в усіх Скандинавських країнах. Це ще раз доводить перевагу вантажівок Scania в питанні транспортної економіки, зважаючи на їх низьке споживання пального, якість і відповідність екологічним нормам. Наша розгалуджена сервісна мережа в Норвергії також зіграла визначальну роль, адже для поштової служби вкрай необхідно бути дуже мобільною і залишатися у постійному русі, що можуть гарантувати наші сервісні станції», - коментує угоду Ерік Хансен, Генеральний директор «Norsk Scania AS».
Вантажівки будуть працювати в транспортних парках різних відділень поштової служби, в тому числі комерційних, які окрім доставки пошти, будуть задіяні у забезпеченні експрес послуг і логістичних операціях в Норвегії, країнах Балтики і інших країнах Європи.
Вантажівки почнуть поставляти в кінці першого півріччя 2009 року. Це будуть дво- і трьохосні шасі з будками, а також трьохосні тягачі. Вантажівки будуть укомплектовані 9- і 13-літровими двигунами, що відподають нормам з вихлопів Євро-5 з технологією EGR.
Scania присутня в Норвегії більше 60 років. В компанії “Norsk Scania AS” працює понад 850 працівників. Сервісна мережа складається з 40 сервісних станцій, які належать Scania CV AB і ще 15 - це незалежні дилерські центри. В 2008 році Scania закріпила свої лідируючі позиції в сегменті великовагових транспортних засобів в Норвегії завдяки поставці 1700 одиниць техніки, що складає 37% долі ринку.


Автор: Autoprofi Версия для печати

«« Вернуться в Новости »»
Scania інвестує кошти в програму навчання для співробітників Европарламент сделает грузовики безопаснее
Нормативно-правовая база | Органы власти | Для тех, кто в дороге | Отраслевые компании | Выставки | Автоновости |Статьи, Тест-драйв
Стиль, оформление, дизайн и содержание портала являются объектом авторского права и охраняются законами Украины. Перепечатка материалов и иное их использование допускаются при согласовании с администрацией проекта и размещении активной ссылки на портал. Нарушение этих условий влечет за собой уголовную и административную ответственность.
Торговая марка АВТОПРОФИ зарегистрирована Агентством "Украинские торговые марки", Свидетпльство № 144698.